Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Speciální klubová výstava RK 12.-13.1.2018 v Lysé nad Labem

 

Dne 12. - 13.1.2018 na výstavišti v Lysé nad Labe proběhla klubová speciální výstava Rakovnický kotrláků.

Celkově vystavených RK bylo cca 250.ks všech možných barevných rázů. Klub RK měl zajištěný svůj vlastní stánek přímo ve výstavní hale, kde byla zajištěna klubová burza holubů, která nabízela prodej či výměnů holubů. Stánek také nabízel propagační a informační materiáli klubu. Je nutno zmínit, že zájem o prodej holubů byl dosti velký a už v pátek se jich hodně prodalo. Nevím přesný počet, proto nebudu uvádět.

Již první den v pátek se nás sešlo poměrně dost a proto atmosféra jak na výstavišti, tak po výstavě hlavně ve večerních a ranních hodinách byla velice nabitá. Vždy, když se sejdeme je to pro mě nezapomenutelný zážitek.

Součastí klubové speciální výstavy RK byla také klubová soutěž, která je již tradicí. Nejvíce ocenění získal D.Barcuch.

Dne 13.1.2018 v areálu výstaviště proběhla výroční členská schůze ve 13:30h. Kde se probírali klubové záležitosni, volby do výboru klubu, předávali se ceny a přijímali 3.nový členové. Vše probíhalo v přátelské a klidné atmosféře jako vždy....

V sobotu odpoledne jsme se postupně všichni rozloučili, vzali holubi a jeli domů. Ty co již byly od pátku jako já odjížděli trochu unaveni :-)

Moc se těším na letní setkání klubu, až se všichni opět sejdeme.

Více fotek v sekci "Fotogalerie"

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist