Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Návštěva u Josefa Voráčkayes


 

Dne 21.5.2017 jsem navštívil pana Josefa Voráčka v Borovech u Přeštic. Pana Voráčka jsem oslovil s tím, že mě velice zajímá akrobatický let holubů a jejich tréning a zda bych mohl přijet na návštěvu. Přišla rychlá odpověď a když jsem měl cestu kolem, tak jsem toho musel využít. 

Pan Voráček patří mezi nejlepší chovatele a trenéry akrobatických holubů v ČR. Hned při prvním nahlédnutí do jeho holubníku jsem mi to jen potvrdilo. Měl jsem možnost vidět mnoho akrobatických holubů jako byly: Takla, Birminghamský roller, Kelebek a další které si už nepamatuji, protože jsem z toho byl chvilku mimo laugh Jako dropery jsem měl možnost vidět Arabský bubláky a převážně zlatý Orlíky.

 

Návštěva mě přinutila k tomu, abych začal hodně přemýšlet co od svých RK chci...Je to hlavně let a válení. A zda si k RK pořídím i nějaké další akrobati a nezačnu s nimi také cvičit. Rozhodování netrvalo dlouho a byl jsem plně rozhodnutý. Chtěl bych trénovat s RK společně s Birminghamskými rollery jejich let na klec s pomocí dropera. Akrobatický let holubů Takla (Tleskač Takla) mě zaujal také a proto zvažuji jejich samostatné tronování + droper. 

Kdybych měl návštěvu u pana Voráčka nějak hodnotit či stručně popsat, tak se jedná o mojí nejzáživnější návštěvu v mém chovatelství, kde jsem mohl vidět celoživotní chov, kvalitní zvířata a hlavně hrozně moc dřiny a věnovaného času. S úctou a velice překvapený jsem odjel a slíbil jsem panu Voráčkovi, že ho určitě navštívím vícekrát. On mi slibil, že mi po sezóně vybere nějaký chovný akrobaty na moje akrobatické začátky...

 

Děkuji pane Voráčku za krásnou návštěvu....! heart

http://holubi-sport.webnode.cz/

TOPlist